Direktori Bahagian Pembangunan Perniagaan

Puan Siti Noraida Shaikh Abdullah
Pengarah : P (PP)
Tel : 03-8882 5765
Emel : sitinoraida@kpdnhep.gov.my
Puan Nurhamizah Binti Mohmad
Setiausaha Pejabat : SP (PP)
Tel : 03-8882 5766
Emel : nurhamizah@kpdnhep.gov.my
 



Cawangan Pembangunan Usahawan

Seksyen Pembangunan Modal Insan Keusahawanan

 

Cik Fatihah Nazaliza Mohd Nasir
Ketua Penolong Pengarah : KPP (PP) 1
Tel : 03-8882 5768
Emel : nazaliza@kpdnhep.gov.my
Cik Nadia Farhana Mohd Saidi
Penolong Pengarah : PP (PP) 2
Tel : 03-8882 6932
Emel : nadiafarhana@kpdnhep.gov.my

Cik Faridah Abas
Penolong Pengarah (PRE) : PP (PP) 4
Tel : 03-8882 6971
Emel : faridahabas@kpdnhep.gov.my
     

Puan Siti Halimah Husaini
Penolong Pengarah (PRE) : PP (PP) 5
Tel : 03-8882 6972
Emel : sitihalimah@kpdnhep.gov.my

Puan Azuraini Awang Kechil
Pembantu Tadbir : PT (PP) 5
Tel : 03-8882 5775
Emel : azuraini@kpdnhep.gov.my
 
   
 
 
   
     
     
 


Cawangan Pembangunan Produk

Seksyen Pengiktirafan Perniagaan

 

Encik Salman Salim
Ketua Penolong Pengarah : KPP (PP) 2
Tel : 03-8882 5778
Emel : salman.salim@kpdnhep.gov.my

Encik Mohd Raffar Ramli
Penolong Pengarah : PP (PP) 1
Tel : 03-8882 6931
Emel : raffar@kpdnhep.gov.my
KOSONG
Penolong Pengarah : PP (PP) 3
Tel : 03-8882 6323
Emel : 
     

Cik Siti Zulaikha Ibrahim
(Penolong Penyelaras Program) : PP (PP) 7
Tel : 03-8882 6416
Emel : zulaikha@kpdnhep.gov.my

Encik Mohamad Syafiq Razali
(Penolong Penyelaras Program) : PP (PP) 9
Tel : 03-8882 5790
Emel : msyafiq@kpdnhep.gov.my
Encik Syazrul Farhan Shamsul Bahrin
(Pembantu Penyelaras Program) : PPT (PP) 2
Tel : 03-8882 6185
Emel : syazrulfarhan@kpdnhep.gov.my
KOSONG
Pembantu Tadbir : PT (PP) 1
Tel : 03-8882 6457
Emel : 

Puan Rafidah Badarudin
Pembantu Tadbir : PT (PP) 2
Tel : 03-8882 6906
Emel : rafidah@kpdnhep.gov.my
 
     



Seksyen Pemasaran Produk PKS

 

Puan Lim Ai Rin
Ketua Penolong Pengarah : KPP (PP) 3
Tel : 03-8882 6324
Emel : airin@kpdnhep.gov.my
Puan Noor Azrah Mohd Nordin
Penolong Pengarah Kanan : PPK (PP) 2
Tel : 03-8882 7013
Emel : azrah.nordin@kpdnhep.gov.my


Cik Noor Syuhaina Mohd Baharuddin
(Pembantu Penyelaras Program) : PPT (PP) 1
Tel : 03-8882 6399
Emel : syuhaina@kpdnhep.gov.my
 
     

Puan Siti Shapura Lizmi Shariff
Pembantu Tadbir : PT (PP) 3
Tel : 03-8882 5769
Emel : shapura@kpdnhep.gov.my

Puan Noraim Mohamad Rani
Pembantu Tadbir : PT (PP) 4
Tel : 03-8882 5776
Emel : noraim@kpdnhep.gov.my
 
     
     

 

Seksyen Program Khas

 

KOSONG
Ketua Penolong Pengarah : KPP (PP) 4
Tel : 03-8882 5773
Emel : 
KOSONG
Penolong Pengarah Kanan : PPK (PP) 1
Tel : 03-8882 5772
Emel : 


KOSONG
Penolong Pengarah : PP (PP) 3
Tel : 03-8882 6948
Emel : 

 

Cik Nur Fatihah Hanim Hassan Basri
Pembantu Penyelaras Program : PPT (PP) 3
Tel : 03-8882 6487
Emel : fatihahhanim@kpdnhep.gov.my

Puan Norasiah Tunggal
Pembantu Tadbir : PT (PP) 6
Tel : 03-8882 5774
Emel : norasiah.t@kpdnhep.gov.my
 
     
     
     


Cawangan Pentadbiran

Unit Pentadbiran

 

Encik Samri Karim
Penolong Pegawai Tadbir Kanan : PPTK (PP)
Tel : 03-8882 6992
Emel : samri@kpdnhep.gov.my
Puan Norita Mohd Taha @ Talhah
Pembantu Tadbir Kanan : PTK (PP)
Tel : 03-8882 6203
Emel : noritaha@kpdnhep.gov.my
 
 

VIDEO TUTORIAL PERMOHONAN LOGO BUATAN MALAYSIA


  1. Pendaftaran Menggunakan No SSM
  2. Pendaftaran Tanpa No SSM
  3. Log Masuk
  4. Terlupa Kata Laluan
  5. Kemaskini Maklumat Pemohon (Daftar Menggunakan No SSM)
  6. Kemaskini Maklumat Pemohon (Daftar Tanpa No SSM)
  7. Kemaskini Kata Laluan
  8. Kemaskini Senarai Sijil
  9. Kemaskini Maklumat Produk